Transfercard ile Bets10 hesabınızdan tek seferde çekebilieceğiniz tutar minimum 100 maksimum 9000 TL’dir.

Bets10 hesabınızdaki para çekme talebiniz onaylandıktan sonra kartınızla ATM’den çekimlerinizdeki masraf ve limitler ise aşağıdaki gibidir.

Para çekme işlem ücreti: 0 EUR

Yeni Transfercard’ınızla yapacağınız işlemlerde herhangi bir işlem üreti alınmamaktadır. Ancak Transfercard’ınızla bakiyenizi TL olarak çekerseniz, kur farkından dolayı bir takım masraflar alınabilmektedir. Bu nedenle mümkün oldukça bakiyenizi Euro olarak çekmenizi öneriyoruz.

POS Masrafı : 0 EUR (Kartınızla yapacağınız alışveriş başına alınan masraf)

Transfercard’ınızı alışveriş yaparken de kullanabilirsiniz. Yeni Transfercard’ınızla yapacağınız alışverişlerde herhangi bir işlem ücreti alınmamaktadır. Ancak TL olarak yapacağınız alışverişlerde kur farkından dolayı masraf kesilebilir.

Günlük Harcama Toplam Limiti : 820 EUR (Kartın günlük limiti 23:59:00’de sıfırlanmaktadır.)

Kartınızla ATM’den çekebileceğiniz günlük bakiye toplamı en fazla 820 EUR’dur. Günlük limitinizden daha fazla miktarda çekim yapmak istiyorsanız bir sonraki gün çekim yapmaya devam edebilirsiniz.

*Belirtilen miktarlarda çekim yapabilmeniz için kart bakiyenizde ve çekim yapacağınız ATM’de yeterli miktarda para olması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Kur değişiminden kaynaklı kayıp yaşamamak ve kartınızdaki bakiyeyi eksiksiz çekebilmeniz adına döviz çekimine izin veren ATM’lerden EUR olarak çekim yapmanızı tavsiye etmekteyiz.