Kartınızın limitini yükseltebilmeniz için göndereceğiniz belgelerle yasal kimliğinizi doğrulamanız gerekmektedir.

Hiçbir belge temin etmediğiniz durumda kartınıza maksimum 149 Euro’ya kadar para transferi gerçekleştirilebilir. Bu sınıra ulaşıldıktan sonra belgeleriniz olmadan kartınıza para aktarılamaz.

Belgelerinizi gönderdikten ve gönderdiğiniz belgeler onaylandıktan sonra günlük maksimum para transferi miktarı 2,500 Euro’ya ulaşmaktadır.

Limitinizi en yüksek seviyeye çıkarmak için sizden istenen belgeler aşağıdaki gibidir;

  1. Devlet Onaylı Kimlik Belgesi : Nüfus cüzdanınz (arkalı/önlü), ehliyetiniz veya pasaportunuz.
  1. Adres Doğrulama Bilgisi: Adınıza ait, adresinizi gösterir herhangi bir fatura (elektrik, su, doğal gaz, vb.), muhtardan alacağınız ikametgah veya banka ekstreniz.

Belgelerinizi ana menüde göreceğiniz ‘Kart Limitleri’ seçeneğine tıklayarak yükleyebilirsiniz:

11

Belgelerinizi yükleme işlemi yukarıda anlatıldığı gibi iki aşamalı olarak gerçekleşir. Birinci aşamada kimliğinizi ikinci aşamada adres gösterir belgeyi sisteme yüklemeniz istenecektir.

Kart limitlerine tıkladıktan sonra belgelerinizi yüklemek için kullanacağınız bölüm aşağıdaki gibi görünecektir:

KYC_TR

Belge Yükle kısmına bastıktan sonra açılan pencerede belge türünü seçip, dosyanızı ekledikten sonra yüklemeyi tamamlayabilirsiniz.  Üst kısımdaki alana kimlik belgenizi alt kısımdaki alana ise adres belgenizi yüklemeniz gerekmektedir.

 

Powercard111

Belgelerinizi yükledikten sonra KYC (Kimlik Doğrulama) durumunuz ‘beklemede’ olarak görünecektir. Belgelerinizin onaylanma süreci en geç 24 saat içerisinde tamamlanacaktır.

ÖNEMLİ NOT: Yükleyeceğiniz belgeler sadece JPG, PNG, GIF veya PDF formatında olmalıdır ve boyutu 5MB’dan büyük olmamalıdır.